Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу найбільш швидкозростаючих приватних компаній у США

Компанія AMC Bridge увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку найбільш динамічно зростаючих приватних компаній США за версією журналу Inc. Він відображає унікальний погляд на найуспішніші приватні підприємства американської економіки.

серп. 17, 2017
бiльше
Компанія AMC Bridge анонсувала курс QA у Сумському державному університеті

У рамках партнерства зі Сумським державним університетом компанія AMC Bridge запустила курс тестування ПО для випускників 4-го курсу інженерних спеціальностей.

серп. 08, 2017
бiльше
Результати роботи та плани розвитку: менеджмент AMC Bridge провів зустріч з ключовими працівниками

Менеджмент AMC Bridge традиційно проводить презентацію для ключових співробітників компанії за результатами півріччя.
Вадим Синах, операційний директор, надав працівникам інформацію щодо основних фінансових та операційних показників, а Ігор Цинман, президент AMC Bridge, розповів про стратегічний розвиток компанії.
лип. 24, 2017
бiльше
AMC Bridge відсвяткувала День Компанії

Компанія AMC Bridge відзначила ще один успішний рік роботи. Традиційно усі співробітники збираються на великий літній пікнік. Цього року свято відбулось у двох локаціях: Гавайська вечірка в Хмельницькому та Backyard Party в Дніпрі.

лип. 13, 2017
бiльше
П’ята конференція ITEM відбулась у Дніпрі за підтримки AMC Bridge

Компанія AMC Bridge виступила ексклюзивним партнером ювілейної конференції ITEM 2017, яка відбулась 17-18 червня в Дніпрі. Основними темами дводенного івенту стали: розробка продукту, управління проектами та сучасні тренди розвитку IT індустрії.

черв. 23, 2017
бiльше
Розширення навчальної програми для Хмельницького національного університету

У рамках партнерства з Хмельницьким національним університетом компанія AMC Bridge адаптувала до освітніх потреб розроблений раніше демонстраційний застосунок Find Similar Materials. 

черв. 20, 2017
бiльше