П’ята конференція ITEM відбулась у Дніпрі за підтримки AMC Bridge

Компанія AMC Bridge виступила ексклюзивним партнером ювілейної конференції ITEM 2017, яка відбулась 17-18 червня в Дніпрі. Основними темами дводенного івенту стали: розробка продукту, управління проектами та сучасні тренди розвитку IT індустрії.

черв. 23, 2017
більше
Розширення навчальної програми для Хмельницького національного університету

У рамках партнерства з Хмельницьким національним університетом компанія AMC Bridge адаптувала до освітніх потреб розроблений раніше демонстраційний застосунок Find Similar Materials. 

черв. 20, 2017
більше
Компанія AMC Bridge розширює співробітництво з ком'юніті програмістів

AMC Bridge активно співпрацює з різними спільнотами програмістів, публікує результати технологічних досліджень, а також приймає участь у змаганнях з програмування. 

трав. 25, 2017
більше
Відкриття нового центру розробки AMC Bridge у Чернівцях

Міжнародна IT компанія AMC Bridge відкрила четвертий центр розробки в України: у місті Чернівці. За підсумками 2016 року компанія AMC Bridge увійшла до TOP-50 найбільших IT-компаній України та була визнана найкращим IT роботодавцем у категорії «200-800 спеціалістів» за версією DOU.

квіт. 12, 2017
більше
Компанія AMC Bridge виступила спонсором Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій

Компанія AMC Bridge підтримала проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій, що був проведений на базі Хмельницього національного університету.
За підсумками конкурсу 7 квітня 2017 року кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій була проведена підсумкова науково-практична конференція на якій було представлено доповіді студентів-призерів конкурсу.

квіт. 10, 2017
більше
За підтримки компанії AMC Bridge у КПІ відбулась олімпіада з CAD та комп’ютерного моделювання

Компанія AMC Bridge виступила спонсором головного студентського заходу у галузі CAD - Всеукраїнської студентської олімпіади та конкурсу наукових робіт з дисципліни “Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні”, – який вже у двадцятий раз відбувся у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

квіт. 07, 2017
більше