Огляд ІТ-ринку праці: Хмельницький

[В серії «Огляд IT-ринку праці» ми розповідаємо про IT-індустрії в різних містах України]

В ІТ-індустрії Хмельницького зайнято понад 1000 спеціалістів. В місті працюють більше 30 ІТ-компаній, більшість з яких надає послуги веб-розробки. Щорічно виші міста готують понад 300 майбутніх ІТ-фахівців.

серп. 08, 2017
бiльше
ТОП-50 IT-компаній України, липень-2017: докризові темпи зростання

 

З 2011 року ми ведемо рейтинг найбільших ІТ-компаній України. Спочатку це був ТОП-25, але з цього року він перетворився на ТОП-50. За перше півріччя ТОП-50 досяг докризових темпів зростання, в рейтингу з'явились 3 нові ІТ-компанії, а на зміну політичній нестабільності приходить конкуренція.

Більше інформації російською 

 

серп. 07, 2017
бiльше
PROJECT ESTIMATION ROADMAP: LESSONS LEARNED від компанії AMC BRIDGE

Як правильно  оцінювати проекти? Кожен менеджер проектів знає, що помилка при оцінці може закінчитись для компанії зіпсованими відносинами із замовником або значними збитками. Незважаючи на величезну кількість матеріалів і презентацій на цю тему, універсальний рецепт поки не знайшли.Тому не дивно, що черговий мітап AMC Bridge «Project Estimation Roadmap: Lessons Learned» та зустріч із Вадимом Синахом, СОО компанії, зібрала багато РМ'ів та розробників.

Більше російською.

лип. 31, 2017
бiльше
Як відбулась 5-та конференція ITEM: IT Open-Air в Дніпрі

17-18 червня в Дніпрі відбулась 5-та ювілейна конференція ITEM, яка зібрала понад 600 IT-фахівців з усієї України. Обговорювали розробку продукту, питання пов'язані з менеджментом проектів, нові тренди розвитку IT-продукції, бізнесу, маркетингу та розробки. Конференція в форматі Open-Air дала можливість учасникам поєднати роботу з відпочинком на свіжому повітрі.

Більше російською 

лип. 05, 2017
бiльше
В СумДУ відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2017»

У Сумському державному університеті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2017». Науковий захід пройшов за підтримки Української федерації інформатики. Організатори – факультет електроніки та інформаційних технологій (секція інформаційних технологій проектування) за підтримки ІТ-компаній IBM та AMC Bridge.

трав. 29, 2017
бiльше
Vadym Synakh: "At the end of the day, the loss that seemed fatal made us only stronger and a more professional team."

Цікавий погляд на бізнес-процеси спікеру потоку "Процеси та проекти", операційного директора компанії AMC Bridge, Вадима Синаха.
ITEM: Що для Вас було найсерйознішим професійним викликом?
ВС: Наприкінці 2011 року компанія AMC Bridge втратила ключового клієнта, який приносив нам біля 40% прибутку. Ми змогли не тільки зберегти майже всі позиції, а й покращити структуру компанії та краще відладити процеси, завядки чому наші продажі значно зросли. В результаті, втрата, як здавалася критичною, домогла нам стати ще сильнішою та професійнішою командою.

трав. 26, 2017
бiльше